Як створити випускний альбом своїми руками.

Щороку тисячі школярів та студентів закінчують навчання у ВУЗах, школах, гуртках та інших навчальний закладах. Які ж бажання можуть у них виникнути на момент закінчення навчання? Та абсолютно різні – від веселого проведення випускного до успішного працевлаштування. Проте одним з них, у більшості випадків, буде бажання зберегти пам'ять про період навчання, однокласників, одногрупників, вчителів та викладачів. Для реалізації цих бажань є декілька способів. Одним з них є замовлення випускного альбому, в якому будуть зафіксовані фото близьких людей, адже через деякий час неодноразово виникатиме бажання згадати моменти безтурботного життя чи періоди важкого навчання :). Інколи в таких альбомах на окремих сторінка можна знайти побажання від колишніх однокласників чи одногрупників. Тож легко помітити, що випускний альбом відіграє не останню роль  в житті людини.

Які ж можливі варіанти для створення свого випускного альбому?

Випускний альбом можна замовити у якогось невідомого фотографа за досить символічну платню і робити так, ніби в рулетку грати, не відомо що з того вийде…  а можна скористатись послугами відомого фотографа-професіонала який робить весь спектр послуг по фотозйомці, від зйомок весіль, реклами, речей, будівель, випускних альбомів, однак його послуги влетять в добру копієчку і результат буде не з найкращих, бо він займається усім підряд. Але можливий і інший варіант – створити його самостійно. Як створити випускний альбом самостійно?

А відповідь дуже проста – можливо Ви чи хтось з Ваших одногрупників є власником хорошої фотокамери і має талант до фотографування…?

В цьому випадку ви маєте можливість зробити все самостійно. Тож розглянемо декілька моментів, на які слід зважити в процесі створення фотоальбому.
  •     Техніка для фотографування
  •     Місця проведення фотосесій
  •     Обробка фото перед друком
  •     Друк фотоальбому

Як не крути, але для створення якісних знімків потрібно використовувати якісну фототехніку з хорошою оптикою. Тож необхідна наявність хорошої камери зі змінними об’єктивами. В даному випадку може підійти і камера середнього рівня з невеликою кількістю мега-пікселів(6-14), проте об’єктив рекомендується спеціалізований для портретних фото (рекомендована фокусна відстань 77-135мм) чи телеоб’єктив (55-300мм), оскільки універсальні об’єктиви не дозволять отримати зображення бажаної якості. Також в нагоді може стати наявність додаткових спалахів. Враховуючи обов’язкову присутність великих портретів на першій сторінці, їх бажано створювати на чистому біло-сіруватому фоні з допомогою портретного об’єктива. Не рекомендується використовувати чисто-білий фон, оскільки він провокуватиме похибку оцінки балансу білого. Для зйомки на природі та в іншому відкритому середовищі підійде телеоб’єктив.

Всі фотосесії  проведено, отримано багато цікавих кадрів, що ж робити далі?

На цьому етапі велику роль відіграє якість обробки фотографій у графічних редакторах, найпопулярнішим з яких є Photoshop. Розглянемо процедури необхідно виконати на цьому етапі.

В першу чергу проводимо ретушування портретних та при потребі інших фото. Адже портретне фото у нас повинне бути красивим, тобто без дефектів шкіри (шрами, прищі, порізи і т.д.). Готово. Чудово! Переходимо до дизайну сторінок альбому, комбінування розміщення фотографій. Допоможуть нам тут все ті ж графічні редактори. Також для полегшення цієї роботи можна застосовувати різноманітні шаблони, наявність яких в мережі вражає своєю кількістю та різноманітністю.

Коли завершилась обробка останньої фото-композиції, постає останнє завдання – обрати місце роздруку фотоальбому. На цьому етапі наша майстерня випускних альбомів EAlbom може Вам допомогти і виготовити випускні альбоми у форматі сучасних фотокниг, або Ви можете замовити весь процес виготовлення альбомів, починаючи з фотозйомки нашим професійним фотографом, ретуші фотографій та підготовка альбома нашим дизайнером і на кінець друк самих альбомів у форматі сучасних фотокниг за помірною ціною

Успіху Вам і красивих кадрів!
 

Додати коментар

Закажите бесплатную презентацию выпускных альбомов

Выпускные альбомы - презентация
࠭妪.ͥ髠

Предметная фотосъемка>

издатель мобильных игр>

Украина онлайн Рейтинг@Mail.ru