Відповіді на популярні питання:

Які послуги включені у вартість?

У вартість альбомів включені ВСІ послуги: фотозйомка, ретуш та корегування кольору фото, верстка макета альбому, друк альбомів.


можна побачити альбоми перед друком?

Ми в обов'язковому порядку узгодимо з Вами макет фотоальбому перед друком.


Який у Вас термін виготовлення замовлень?

Термін виготовлення залежить від типу фотоальбому (серії) і може варіюватися від 5 до 15 робочих днів після узгодження макету фотоальбому, в періоди піку до 20 робочих днів


Чи можна розмістити в альбомі фотографії з шкільного (студентського) архіву? Чи вплине це на вартість альбому?

Так, розмістити можна. Вартість альбому не зміниться.


Чи можна розмістити в альбомі символіку нашого навчального закладу і зробити альбом в наших фірмових кольорах. Чи збільшиться вартість альбому в такому випадку?

Ми розмістимо в альбомі символіку Вашого навчального закладу і доопрацюємо дизайн з урахуванням Ваших побажань. Вартість альбому не збільшиться.


Скільки разів до нас приїжджатиме фотограф для фотозйомки?

При розрахунку ціни за альбом, у вартість включено 1 виїзд фотографа для групи до 30 осіб. Від 31 до 60 осіб - 2 виїзди фотографа, від 61 до 90 чоловік - 3 виїзду фотографа і т.д., хто не зможе бути присутнім на фотозйомці, зможе дофотографуватися в нашій студії


Чи можна включити в альбом фото тих, хто альбом не замовляє?

Та, головне, щоб альбом замовляли не менше 80% від загальної кількості випускників, чиї фотографії розміщуються в альбомі.


Коли потрібно альбом оплатити?

Передоплата (50% від вартості альбому) вноситься при підписанні договору на виготовлення альбомів. Сума, що залишилася в 50% - при отриманні готового замовлення.


зможу я перефотографувати, якщо мені не сподобається моє фото?

Так, в день фотозйомки: Ви можете вибрати потрібний кадр на екрані фотоапарата і (або) після закінчення фотозйомки. Якщо жоден кадр Вас не влаштує, скажіть про це фотографу - він зробить ще декілька дублів для досягнення потрібного результату.


Чи можна розмістити в альбомі фотографії викладачів? Чи потрібно буде за це доплачувати?

Так, можна. З нашого досвіду, зараз в 90% навчальних закладів в електронному вигляді є фотографії викладачів, приносите фотографії тих викладачів, чиї хочете бачити в альбомі.


Чи можна розмістити в альбомі контактну та іншу текстову інформацію на сторінках студентів і в кінці або початку альбому? Чи вплине це на вартість альбому?

Так, розмістити можна. На вартість не вплине.


Ми хочемо зробити альбом для всього випуску нашої Академії. Нас більше 400 чоловік. Візьметеся Ви за таке замовлення? Як розрахувати вартість альбому?

У нас є досвід виготовлення замовлень у таких обсягах. Замовлення виконаємо. Вартість розрахуємо з урахуванням знижок за кількість. Телефонуйте!


Закажите бесплатную презентацию выпускных альбомов

Выпускные альбомы - презентация
࠭妪.ͥ髠

Предметная фотосъемка>

издатель мобильных игр>

Украина онлайн Рейтинг@Mail.ru